Kérdése van? Hívjon minket!
Rendeljen telefonon! +36-46/347-879
Hétköznap 9:00-16:00
Ez a stílusos, teljesen fekete színű beépíthető sütő a SteamBake funkcióval otthoni pékséggé varázsolja konyháját: a gőz hozzáadásával a tészta szépen megkel, kívül pedig ropogós lesz. A 72 literes sütőtérben maghőmérő segíti a tökéletes sültek elkészítését, a tisztítást pedig a katalitikus hátfal és az AquaClean funkció könnyíti meg.
Az Electrolux EOD5F71Z több mint egy hagyományos sütő. A 600-as sorozatú SteamBake rendszer lehetővé teszi, hogy egy kis gőz hozzáadásával professzionális minőségű péksüteményeket, kenyeret vagy szaftos húsokat készítsen. A letisztult fekete dizájn és a süllyesztett gombok modern megjelenést kölcsönöznek, míg a maghőmérő leveszi a válláról a találgatás terhét.
Öntsön 2,5 dl vizet a sütőtér aljába, és aktiválja a SteamBake funkciót! A gőz segít a tésztának megkelni, így a belső puha és foszlós marad, miközben a forró levegő aranybarna, ropogós kérget süt rá. Húsoknál és halaknál is garantálja a szaftos végeredményt.
Felejtse el a túlsütött vagy nyers húsokat! A beépített maghőmérő folyamatosan figyeli az étel belső hőmérsékletét. Amint eléri a beállított értéket, a sütő automatikusan kikapcsol, így a steak, a csirke vagy a hal mindig pont olyan lesz, ahogy Ön szereti.
A sütő hátfala speciális katalitikus bevonattal rendelkezik, amely 200°C felett oxidálja és elégeti a ráfröccsenő zsírt. A maradék szennyeződések fellazításában az AquaClean (vizes tisztítás) program is segít, így nincs szükség erős vegyszerekre.
A biztonságos és kényelmes használat érdekében a sütő egy szinten teleszkópos sütősínnel van felszerelve. Ezzel teljesen kihúzhatja a forró tepsit anélkül, hogy az megbillenne, így könnyen megkeverheti vagy ízesítheti az ételt.